Vakantiehuisje Maja in Pfaffroda ot Dörnthal Saksen, met 3 sterren is geschikt voor 2 personen
Midden in het prachtige Ertsgebergte ligt de gemeente Pfaffroda. In het deel Dörnthal, op een rustige en zonnige locatie, ligt het appartement voor 2 personen met 1 slaapkamer en een eigen terras. De mooie natuur met dennenbossen nodigen uit tot fietsen en wandelen. Sportieve en rustzoekende vakantiegangers kunnen zich hier prima vermaken.
Het dorp (5 km) en de regio bieden uitgebreide sport- en recreatieactiviteiten. Vele kastelen en burchten liggen in de directe omgeving. Door de centrale ligging zijn er veel excursies die je kunt maken. Denk aan Dresden (50 km), Oberwiesenthal (60 km), speelgoeddorp Seiffen (20 km), Freiberg (20 km) en de waterparken en thermische baden (15 km - 40 km). De skilift ligt op 18 km afstand.
De woning voor 2 personen ligt op de begane grond. Het appartement heeft een eigen terras met tuinmeubilair en een barbecue. De tuin is ook beschikbaar. Op 100 m van de vakantiewoning stopt het openbare vervoer en er is ook een parkeerplaats.
|
|
Vakantiehuizen in Pfaffroda ot Dörnthal Op zoek naar een vakantiehuisje in Pfaffroda ot Dörnthal, momenteel zijn er 1 vakantiehuisjes in Pfaffroda ot Dörnthal te huur voor een leuke vakantie dus de kans is groot dat er een leuk vakantiehuis voor u tussenzit! Bekijk alle huisje en wellicht vindt u hier uw volgende vakantieverblijf! Wij wensen u alvast veel succes toe met het vinden van een vakantiehuis in Pfaffroda ot Dörnthal en uiteraard een fijn verblijf in het prachtige vakantieland wat Duitsland heet!! |
|